Ana sayfa A Rüyada abi ile kavga etmek

Rüyada abi ile kavga etmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada abi ile kavga etmek

Rüyada abi ile kavga etmek

# Rüyada abi ile kavga etmek bazı tabircilere göre borçluysanız borcunuzun ödeneceğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kişinin hayat felsefesine uygun ideallerine yakışır şekilde bir hayat sürdüğüne ve karşısına çıkan farklı fikirlere önem vermediğine delalet eder.
# Rüyada abi ile kavga etmek dört vech ile tabir olunur:
a) Mal ,
b) Miras ,
c) Hüzün ,
d) Musibet…
# Olumsuz olarak fena huylu hizmetçiye veya sufli hanıma bazende zina eden kadın ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise zayiat, şer ve sıkıntılı geçecek bir seneye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alamettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için faydalı bir işe başlamaya delalet eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 567 ( beşyüzaltmışyedi )
Rüyada abi ile kavga etmek Hamit İPEKOĞLU tarafından 28.07.2016 – 08:24 tarihinde Gaziantep / Şehitkamil şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sabırla rüya tabirini okuduğunuz için teşekkür eder, değerli görüşlerinizi bizimle “yorum yap” bölümünü kullanarak paylaşmanızı rica ederiz. Bir sonraki rüya tabirleri yazımızda görüşmek üzere!


Hikmetli Sözler

Unutma ki ölüm var!Kabir kapısı açık, ahiret sana doğru gelmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here