Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada ağlamak korkmak

Rüyada ağlamak korkmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ağlamak korkmak

Soru: Dün gece aklımda kalan bir rüya gördüm. Hala aklımda gördüğüm rüya. rüyada ağlamak korkmak acaba hayır mı şer mi gördüğüm rüya?

Rüyada ağlamak korkmak
Rüyada ağlamak korkmak

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı, ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bazı tabircilere göre rüyada ağlamak korkmak ömrünüzün uzayacağına , tehdit edici sorunlarla karşılaşacağınıza ve bunların üstesinden geleceğinize , iş bakımından kariyerinizin yükseleceğine ve bahtınızın açılacağına , dindar ve iffetli biri olduğunuza ve akıbetinizin iyi olacağına , akrabalarınızdan bir çocuğun öncü ve saygın bir kimse olacağına işaret edilir.

Bazılarına göre de  rüyada ağlamak korkmak bir düşmanınızın arkanızdan kötü planlar kurduğuna ve size bir kötülük yapmak istediğine , İmam Nablusinin yorumunda birinin sırrından haberdar olacağınıza , Seyyid Süleymanın tabirinde patronlarınızla sorun yaşayacağınıza ,bulunduğunuz semtte yaşayan saygın bir kimsenin öleceğine , İbn-i Sirinin tabirinde ise herhangi bir olay neticesinde zarar göreceğinize, ancak ailenizin mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Bazılarıysa söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir şahsiyete ,akrabalarınızdan bir çocuğun öncü ve saygın bir kimse olacağına ,önder bir şahsiyet olacağınıza, kariyerinizin yükseleceğine, saygınlık elde edeceğinize, rızkınızın artacağına, eğer çocuk yapma ümidiniz varsa çocuğunuz olacağına ve eğer üzgünseniz sevineceğinize ,delalet eder.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here