Ana sayfa A Rüyada asker topluluğu görmek

Rüyada asker topluluğu görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada asker topluluğu görmek

Rüyada asker topluluğu görmek

# Rüyada asker topluluğu görmek hem kendi hem başka insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insana yorumlanır. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal bulacağınıza yorumlanır.
# Olumsuz olarak zahmet ve meşakkatle para kazanmaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; şu şekilde tabir olunur. a) Erkek kardeş , b) Kız kardeş , c) Arkadaş , d) Evlad , e) Uşak ve hizmetçi , f) Kuvvet , g) Zenginlik , h) Velayet ve memuriyet , ı) Mal ve servet , i) Delil , sanat , iş ve amel… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yedi veçhe ile tâbir olunur: a) İlim , b) hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 628 ( altıyüzyirmisekiz )
Rüyada asker topluluğu görmek Kutlukhan BAKA tarafından 30.02.2016 – 12:52 tarihinde Aydın / Çine şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gayelerin en yükseği, Rıza-i İlahiyi kazanmak için çalışmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here