Ana sayfa A Rüyada askeri darbe görmek

Rüyada askeri darbe görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada askeri darbe görmek

\Rüyada askeri darbe görmek

# Rüyada askeri darbe görmek huzur ve asayişe tabir olunur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kendini çıkmazda gören veya bir problemi çözmekte zorlanan kişiler için müjdeli iyi haberler geleceğini işaret eder.
# Olumsuz olarak artma ve büyümesi olmayan bir mala şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yakın dosta ihtiyacınız olduğunu belirtir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 153 ( yüzelliüç )
Rüyada askeri darbe görmek Hür ALTAN tarafından 30.04.2016 – 01:13 tarihinde Hakkari  şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bizim yakınlık dairemize katılanların kalbine muhabbet tohumları ekilir. Ne var ki bazı kimseler içlerinde bulunan dünyevî kirlerinden dolayı kalplerindeki bu muhabbet tohumlarını büyütemezler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here