Ana sayfa A Rüyada askeri darbe olduğunu görmek

Rüyada askeri darbe olduğunu görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada askeri darbe olduğunu görmek

\Rüyada askeri darbe olduğunu görmek

# Rüyada askeri darbe olduğunu görmek bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.
# Olumsuz olarak büyük sıkıntıya ve musibete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise amelin tamamlanmasına ve ömrün tükenmesine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya dört vech ile tâbir olunur: a) İzzet , b) Yükseklik , c) Mal , d) İyi geçinen karı koca… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için din ve dünyasının mamurluğuna delâlet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 635 ( altıyüzotuzbeş )
Rüyada askeri darbe olduğunu görmek Göksenin APUL tarafından 09.03.2016 – 10:10 tarihinde Balıkesir / Savaştepe şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kula bak, vaktini boşa harcıyorsa, boş şeylerle vakit geçiriyorsa, Allah’ü Teâlâ’yı anmıyorsa, bilesin ki, Allah’ü Teâlâ onu sevmiyor demektir.Zünnun-ı Mısri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here