Ana sayfa A Rüyada askeri darbe yapmak

Rüyada askeri darbe yapmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada askeri darbe yapmak

\Rüyada askeri darbe yapmak

# Rüyada askeri darbe yapmak kadri yüce izzetli ve çok hayır sahibi dost ve yaranına büyük faydası dokunan bir adama işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ferah ve sevincinin şumulüne kuvvetinin fazlalığına şeklinde yorulur.
# Olumsuz olarak kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü huylu ve geçimsiz kişiye işaret eder tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için her zamanda ve her suretle hayra delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günlük hayatı yolunda giden fakat hayatında her şeyi kendisine dert eden küçük problemleri kafasına takarak büyüten ve zaman zaman olayların gerçeklikleriyle ilgili görüşü kaybeden kimselere delalet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 579 ( beşyüzyetmişdokuz )
Rüyada askeri darbe yapmak Volkan DANİŞ tarafından 27.02.2016 – 05:08 tarihinde İzmir / Kemalpaşa şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3600 – Müslim’in bir rivâyetinde şöyle gelmiştir: “Sizden biri abdest alınca burnuna su çeksin, sonra sümkürsün.”Müslim, Tahâret 20, (237).Bir diğer rivâyette: “…Burun deliklerine su çeksin, sonra sümkürsün” şeklindedir.Müslim, Tahâret 21, (237).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here