Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada askeri forma görmek

Rüyada askeri forma görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada askeri forma görmek

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Görülen rüyanın iyi ve kötü manaya gelecek şekilde iki farklı yorum vardır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada askeri forma görmek doğru sözlü mutlu kimseye düşmana veya rakibinize galip geleceğinize evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına kesin bir kanıtla bir hakikati ortaya çıkaracağınıza birtakım vaatler alacağınıza arzu ve emeline kavuşmaya birden fazla işe girişileceği ve bu işlerden başarılar elde etmeye bazı kimselerin yardımı ile işlerin yola gireceğine evlât ve ilme yücelik ve ululuğa yorumlanır.

#  Bazılarına göre de rüyada askeri forma görmek şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza veya ailenizden birinin vefat edeceğine bir zararla karşılaşacağınıza kadınlara yönelik bir yargıda bulunacağınıza yapacağınız işte hiçbir hayrın olmadığına soğuk algınlığı, veba, suçiçeği, kızamık vb hastalıklar karşısında zayıf düşeceğinize yapacağınız bir işte zorluklarla karşılaşacağınıza hastalar için hastalığın ilerlemesine günlük hayatında bazı sıkıntılara biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye ahlâk yönünden eksikliğe ifade edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Her Gün Bir Hadis-i Şerif
Erkek hanımına, hanım da beyine sevgiyle baktıklarında, Cenab-ı Hak ta onlara rahmetle bakar. Şayet erkek, hanımının ellerini ellerine alırsa, her ikisinin de, günahları parmaklarının arasından dökülür gider. Hadis-i Şerif (Camiüssağir)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here