Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada at görmek ve ısırması

Rüyada at görmek ve ısırması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada at görmek ve ısırması

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu rüya tabiri her ne kadar hayra yorulsa da olumsuz anlamı da vardır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada at görmek ve ısırması güzel yüzlü, yumuşak huylu, tatlı dilli ve zengin kimseye Allah’ın inayetiyle sevineceğinize iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine işlerinizde ilerleme olacağına adil ve insaflı biri olacağınıza işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize maddi konularda kazanç sağlayacağına korkudan emin olmaya nesle, çocuklarını sevmeye ve ilme insanların şereflilerine benzeyen, onlara işlerinde kuvvet kazandıran adama yorumlanır.

#  Bazılarına göre de rüyada at görmek ve ısırması savaş ve düşmanlığa yaşam düzeyinizin düşük olacağına menfaat elde edilecek bir şeyi talep ettiğinize bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine hafif bir sağlık bozukluğuna yakınlarınızdan birinin sağlık haberlerini alacağınıza elinizden geldiği kadarıyla zor durumdakilerin yardımına koşacağınıza aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine arkadaşlarınızla kavga edeceğinize önünde sıkıntılı günlerin olduğuna betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesine yorumlanır.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Her Gün Bir Hadis-i Şerif
Zandan sakının. Çünkü zan, insanın içinden geçen en yalancı düşüncedir. İnsanların gizli ve özel hayatını araştırmayın. Ayıplarını öğrenmeye çalışmayın. Birbirinize karşı üstünlük yarışına girmeyin. Birbirinizi kıskanmayın. Birbirinize karşı kin beslemeyin. Birbirinize sırt çevirmeyin. Ey Allah’ın kulları! Kardeşler olun! Hadis (Buhari).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here