Ana sayfa A Rüyada ayrılık mektubu okumak

Rüyada ayrılık mektubu okumak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ayrılık mektubu okumak

Rüyada ayrılık mektubu okumak

# Rüyada ayrılık mektubu okumak bazı tabircilere göre maddi güç elde edeceğinize şeklinde yorulur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de zor günlerde yardım göremeyecek olmanın ve ruhsal açıdan yalnızlık çekmenin işaretidir.
# Olumsuz olarak üzüntü, şiddet ve cezaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için huzurlu ve sıhhatli bir hayata ve ağız tadına delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir şahsiyetin yolculuğa çıkacağına tabir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 795 ( yediyüzdoksanbeş )
Rüyada ayrılık mektubu okumak Kurultay YAZICIOĞLU tarafından 13.12.2016 – 18:46 tarihinde Giresun / Dereli şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyanın lezzetleri zehirli bala benzer lezzeti nispetinde elemi de vardır.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here