Ana sayfa A Rüyada ayva koparmak

Rüyada ayva koparmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ayva koparmak

Rüyada ayva koparmak

# Rüyada ayva koparmak bazı tabircilere göre hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza yorumlanır. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yalnızlık ve üzüntüye huzur ve yalnızlık aradığınızaemin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize tabir olunur.
# Olumsuz olarak yalan haber işitmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratacak anlamına delâlettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde her türlü hayır ve kuvvete nailiyete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntıdaysanız rahatlığa kavuşacağınıza delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 650 ( altıyüzelli )
Rüyada ayva koparmak Yaver BOZ tarafından 17.05.2016 – 11:47 tarihinde İstanbul / Bakırköy şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’ım eğer senden başkası benim irademle kalbimde yer alsa kendimi mürtet sayarım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here