Ana sayfa A Rüyada azgın dana görmek

Rüyada azgın dana görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada azgın dana görmek

Rüyada azgın dana görmek

# Rüyada azgın dana görmek bazı tabircilere göre yumuşak huylu ve zengin kimseye delalet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ilim ve sanattan hissedar olmaya şeklinde yorulur.
# Olumsuz olarak sonunda pişman olacağı bir işe delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise akraba veya mirastan ele geçecek haram mala işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; ticaret hayatınızda iyi bir ilerleme kaydedeceğinize tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 222 ( ikiyüzyirmiiki )
Rüyada azgın dana görmek Banu YEKSAN tarafından 29.06.2016 – 05:02 tarihinde Bursa / Orhangazi şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez.Hz. Ebubekir (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here