Rüyada babayı öldürmek tabiri, anlamı, yorumu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. Mehmet dedi ki:

  Merhaba ben az önce rüyadan uyandım. Babam bizimle ayrı oturuyor ve şuan oturduğumuz evi de bizden almaya çalışıyor hem gerçekte hem de rüyada gördüm. Tabi şuan mahkeme devam ediyor. Ben rüyada babamı öldürdüm ve çok kötü oldum babamı rüyamda öldürdüm bıçakla ilkin ellerini kestim sonra babam bir kağıda bir dekikde bir not yazdı büyük yemin etti beni ve abimi hatta 4 kişi diye hatırlıyorum hepimizi öldüreceğini söyledi aradan çok zaman geçmedi babamı bıraktığımız gibi çıktı dışarı sonra ben mutfağa geçtim mutfağın camı kapalıydı ama babam zorladı ve içeri girdi ben bağırmaya çalıştım ama sesim çıkmadı sonra elime aldığım küçük bir bıçakla babamı resmen doğradım hiç kan akmadı ama öldü paramparça oldu vücudu sonra annem geldi fark etti öldürdüğümü dediki bana gel oğlum içerde yemek hazır tam dedim geliyorum o an babamı öldürdükten sonra içimden bir şey ne yaptın dedi keşke öldürmeseydin evi ona verseydin şuan baba katili oldun içimden geçen en son şeydi ve çok üzülerek rüyadan uyandım. İnşallah kötü bir anlama gelmez yorumunuzu bekliyorum.

  • ruyamda dedi ki:

   Gördüğününüz rüya hayırdır İnşallah. Gördüğünün rüya aldığınız büyük kararlardan çok pişman olacağınıza işlerinizin beklenmedik bir şekilde açılacağına bolluk ve refah içinde yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada babayı öldürdüğünü görmek, günah ve hataya delâlet eder. Rüyada kasden ve haksız olarak bir ana-baba veya akrabalardan birini öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin günahkâr olduğuna delâlet eder.

   • Mehmet dedi ki:

    Teşekkür ederim yorumunuz için
    Ayrıca ben babamı haksız yere öldürmedim ailemin geri kalanını korumak için öldürdüm bu dünya da en çok korktuğum ve çekindiğim şey birini öldürmek inşallah iyiye yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir