Ana sayfa B Rüyada balık ve yengeç görmek

Rüyada balık ve yengeç görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada balık ve yengeç görmek

Rüyada balık ve yengeç görmek

# Rüyada balık ve yengeç görmek bazı tabircilere göre iyi bir anne ve baba olmanın ifadesi olan rüya evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve kişide yaratacağı güzelliklerin hayatı tamamen değiştireceğini de tabir eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de borçtan kurtulmaya, güzel amele ve dinde sıdka delalet eder.
# Olumsuz olarak fena huylu hizmetçiye veya sufli hanıma bazende zina eden kadın ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise korku ve şiddete delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için yapacağınız bir işte başarısız olacağınıza ancak zarar etmeyeceğinize delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğiniz kadının zevkine düşkün ama iffetli biri olacağına tabir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 320 ( üçyüzyirmi )
Rüyada balık ve yengeç görmek Volga KELEŞ tarafından 23.10.2016 – 14:24 tarihinde Antalya / Kumluca şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müslümanlar, hiç bir zaman dini inanışlarını işkence ve zor ile kimseye kabul ettirmeye çalışmamışlardır. Hz. Muhammed (s.a.v.) mağlup ettiği düşmanlarına karşı en insanî hareket ve merhameti göstermiştir. Bu, tarihin sabit olmuş bir hakikatidir.Lord HADLI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here