Ana sayfa B Rüyada balta sallamak

Rüyada balta sallamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada balta sallamak

Rüyada balta sallamak

# Rüyada balta sallamak bazı tabircilere göre maksat ve murada ermeye delalet eder. Dünya ve ahirette istediği her hususta kendisine yardım erişir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de hekim cerrah ara bulucu ve iğneciye delalet eder.
# Olumsuz olarak o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise akrabalarınızdan yana rencide olacağınıza ve eziyet göreceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya evlat ve ilme tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel sözler işiteceğinize delalettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 715 ( yediyüzonbeş )
Rüyada balta sallamak Kutan SELVİ tarafından 19.01.2016 – 04:30 tarihinde Kayseri / Felahiye şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır. Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.

Rüya yorumunu okumaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennetliklerin cennete, cehennemliklerin de cehenneme girmeleri, kendi amelleri sebebiyledir. Fakat onların orada ebedi kalmaları, niyetleri yüzündendir.Hasan-ı Basri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here