Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada baştaki saç görmek tabiri

Rüyada baştaki saç görmek tabiri

2
0
PAYLAŞ

Rüyada baştaki saç görmek tabiri

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

BAŞTAKİ SAÇ: Rüyada saçlarının uzadığını görmek, mal ve uzun ömre delâlet eder. Saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işarettir. Bir kadının rüyada saçını siyah görmesi, efendisinin doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir. Saçının döküldüğünü görmek, mal ve eşya kaybı ile tâbir olunur.
#  Bazı tabircilere göre bir vazifenizi yerine getirmenin memnuniyetini yaşayacağınıza işarettir.  Bazı kere de ilim ve Allah’ı zikre, ilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye işarettir.
Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.
Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır.
Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.
Eğer sende bir meyil yok ise Hak’tan yana, Cennetleri görsen de bel bağlama rüyana!..

Değerli zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. İstek, öneri ve şikayetleriniz bizim için altın değeri taşıyor. Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde düşüncelerini bizimle paylaşın. Bir sonraki rüya tabirleri yazımızda görüşmek üzere!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here