Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bebek cinsel organ görmek

Rüyada bebek cinsel organ görmek

2
2
PAYLAŞ

Geçen gün ikindi üzeri biraz uzandım ve bi rüya gördüm. Rüyada bebek cinsel organ görmek nasıl tabir edilir?

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu ve benzeri rüyalar farklı şekillerde tabir edilir. Rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada bebek cinsel organ görmek üstün gücünüzle büyük bir iş yapacağınıza nimete ve helal rızka mal, maişet, meslek ve kuvvete içinde çok yükselme hırsı olduğununa şeklinde tabir edilir.

# Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada bebek cinsel organ görmek bazı tabircilere göre büyüklük, saygınlık ve övgüye, bazılarına göre de hastalığa işarettir miras veya hediye alacağınıza büyük bir makam elde edeceğinize şeklinde tabir edilir.

#  Bazende rüyada bebek cinsel organ görmek malınızın tamamının zekâtını vereceğinize, bunun aksini görmek ise, zekâtınızı hakkıyla vermeyeceğinize birden fazla işe girişileceği ve bu işlerden başarılar elde etmeye ilim, velayet ve sanata işaret eder.

#  Bazılarına göre de rüyada bebek cinsel organ görmek gerçek hayatta o kimsenin zarara uğrayacağına üzüntüyle sonuçlanan bir ilişkiye korku ve endişe içinde olacağınıza artma ve büyümesi olmayan bir mala akıbetin karanlık olduğuna şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Hadis-i Şerif
Şerle(günahla) varan kimseye yazıklar olsun.Hadis-i Şerif (Deylemi).

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here