Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bilet görmek tabiri

Rüyada bilet görmek tabiri

4
1
PAYLAŞ

Rüyada bilet görmek tabiri

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

BİLET: Rüyada bilet görmek, sefer ile tâbir olunur. Sükun ve selamete de işarettir.
#  Bazı tabircilere göre yeni bir işe gireceksiniz ve azminizle başarılı olacaksınız demek işarettir.  Bazı kere de dünya ve ahirette saadete ve selamete delalet eder.
Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.
Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır.
Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.
Eğer sende bir meyil yok ise Hak’tan yana, Cennetleri görsen de bel bağlama rüyana!..

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

1 YORUM

  1. Selamun Aleyküm. Rüyamın ne anlama geldiğini söylerseniz mutlu olurum, şimdiden teşekkürler. Rüyamda biyoloji öğretmenim okulun biraz ilerisinde ki otobüs durağına binerek gitti, ben de ona ve otobüsüne gidene kadar baktım. Sonra okulumuza doğru tekrar gittim ve bir kum fırtınası koptu. Tam hatırlamıyorum ama galiba herkes bu fırtınadan kurtulup okulun içine girebildi, ben de dahil. Sonra bu fırtına okulun içine de girdi ve benim ağzıma baya bir toz kaçtı. O tozu tükürdüm ve uyandım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here