Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bodrum görmek tabiri

Rüyada bodrum görmek tabiri

1
0
PAYLAŞ

Rüyada bodrum görmek tabiri

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

BODRUM: İbn-i Sîrîn (rh.a) demiştir ki: Rüyada bodrum görmek gönül sıkıntısı ve azabı ile tâbir olunur. Kendini kapkara bir bodrumda görmek, işlerin günden güne bozulduğuna işarettir.
#  Bazı tabircilere göre düşmana galip gelmeye ve zenginliğe yorumlanır.  Bazı kere de gam ve gussadan(keder, tasa) kurtulmaya şeklinde yorulur.
Son olarak şu gerçeği de aklımızda bulunduralım ki, görülen rüyâları kötüye yormamalıyız. Çünkü rüyâlar nasıl yorumlanırsa, öyle çıkar, yapılan yoruma göre gerçekleşir.
Görülen rüyayı yorumlama konusunda ise; bilgi ve ehliyet sahibi, insanların hayır ve iyiliğini isteyen, nasihat ve öğüt ehli, gönlü Allah sevgisiyle dobdolu kimseye anlatmalı ve yorumlatmalıdır.
Bu vasıfta (özellikte) birini bulamayan kimse, gördüğü rüyayı yorumlatmamalı, gördüğü rüyayı kimseye de söylememelidir.
Eğer sende bir meyil yok ise Hak’tan yana, Cennetleri görsen de bel bağlama rüyana!..

?İstek, öneri ve şikayetlerinizi iletişim bölümünde bulunan mail adresimiz ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ruyamda.org rüya tabirleri sitemizi okuduğunuz için teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here