Ana sayfa B Rüyada bulanık kirli su görmek

Rüyada bulanık kirli su görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada bulanık kirli su görmek

Rüyada bulanık kirli su görmek

# Rüyada bulanık kirli su görmek yalnızlık ve üzüntüye huzur ve yalnızlık aradığınızaemin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize tabir olunur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de oturduğunuz evden daha iyi bir eve taşınmaya tabir olunur.
# Olumsuz olarak yalan yere şahitlik yapmaya, iftira etmeye ve kurtuluştan uzak olmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise iftira ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; ilim ve Allahı zikre ilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Akıl , c) Din , d) Padişah , e) Kendisiyle iftihar edilen evlat , f) Mal ve rütbe..
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 33 ( otuzüç )
Rüyada bulanık kirli su görmek Toyanç ERCÜMENT tarafından 06.04.2016 – 03:20 tarihinde Hollanda / Enschede şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’a verdiğiniz sözde durun. Zira Allah sadıklarla beraberdir. Yalandan da uzak durun. Zira yalanla iman bir arada bulunmaz.Dikkat edin! Doğruluk kurtuluş ve şeref vesilesidir. Yalan ise alçaklık ve felakete götürür.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here