Ana sayfa B Rüyada büro açmak

Rüyada büro açmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada büro açmak

Rüyada büro açmak

# Rüyada büro açmak altı veçhe ile tabir olunur: a) Zevç ve kadın , b) Gam ve keder , c) Borç , d) İşlerde durgunluk , e) Sıdk , f) Alacak…
# Olumsuz olarak insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ertelenecek bir yolculuğa delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için kişinin bir kimlik bölünmesi yaşayacağına yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahatlık ve geniş rızka delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 7 ( yedi )
Rüyada büro açmak Güney KOYTAK tarafından 04.05.2016 – 07:55 tarihinde Artvin / Artvin şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yer halkı gökte yıldızları parlak olarak gördükleri gibi, gök halkı da yeryüzünde Allah’ın adının zikredildiği evleri böyle parlak olarak görürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here