Ana sayfa B Rüyada büyük eve taşınmak

Rüyada büyük eve taşınmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük eve taşınmak

Rüyada büyük eve taşınmak

# Rüyada büyük eve taşınmak yakında mutlu günlerin geleceği anlamına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ve fesada ve memleketin harab olmasına delâlet eder.
# Olumsuz olarak  aşk ve dostluk konusunda kararsız kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise yalancı, hilekâr birine delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya nimete, bolluğa, güzel geçime, ferahlık ve sürura ve işlerin düzgünlüğüne delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için feraha sevince nail olmaya yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 580 ( beşyüzseksen )
Rüyada büyük eve taşınmak Sertuğ GEBOLOĞLU tarafından 30.04.2016 – 14:26 tarihinde Şırnak / Cizre şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

264 – Buhârî'nin bir başka rivayetinde "…Memun kalırsa hayvanı tutar, memnun kalazsa iâde eder. İâde ettiği takdirde sağdığı süt için bir sâ' kuru hurma verir" denmektedir.Büyû 69.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here