Ana sayfa B Rüyada büyük halı görmek

Rüyada büyük halı görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük halı görmek

Rüyada büyük halı görmek

# Rüyada büyük halı görmek güzel bir durumla karşılaşacağınıza delalettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de arzu ettiği şeye tamamıyla nail olmaya delâlet eder.
# Olumsuz olarak işlerde ani kararlar vermeğe yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise mal, bazen de can kaybına delâlettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde devlet reisine yakınlaşmaya ve ondan gelecek yüksek bir rütbeye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok çok hayra nail olmaya delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 326 ( üçyüzyirmialtı )
Rüyada büyük halı görmek Kartal MOLLA AMETALI tarafından 15.03.2016 – 02:18 tarihinde Bursa / Yenişehir şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Anne babalar olarak ileride üzülmek istemiyorsak çocuklarımıza dünya hayatının son durak olmadığını, gerçek mutluluğun cennette yaşanacağını öğretmek zorundayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here