Ana sayfa B Rüyada büyük hayvanlar görmek

Rüyada büyük hayvanlar görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük hayvanlar görmek

Rüyada büyük hayvanlar görmek

# Rüyada büyük hayvanlar görmek heybetli, katı kalbli, mühim işleri yüklenen ve harp sanatına vakıf bir hükümdara delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kötü günlerin geride kalacağını bildiren rüya istenen arzu edilen bir yaşama kavuşacak olmayı iyi insanlarla çevrili ortamlarda bulunmayı da ifade eder.
# Olumsuz olarak üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kendisinden istifade edilmeyen hastalıklı bir adama işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için parlak bir istikbale işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 59 ( ellidokuz )
Rüyada büyük hayvanlar görmek Rabia GÖÇMEN tarafından 26.07.2016 – 23:50 tarihinde Balıkesir / Havran şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya ve ahirette iyilik, sabır ile ele geçer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here