Ana sayfa B Rüyada büyük kuru üzüm görmek

Rüyada büyük kuru üzüm görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük kuru üzüm görmek

Rüyada büyük kuru üzüm görmek

# Rüyada büyük kuru üzüm görmek maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de dört türlü tâbir edilir: a) Uzaktan gelecek sahih haber , b) Ulüvv-ü kadr , c) Düşmana karşı zafer , d) Fehim ve idrak…
# Olumsuz olarak maişet yüzünden darlık çekmeye tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise şerli ve kötü insanların helakine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için hastalıktan şifaya, rahata kavuşmaya, gam ve kederden halâs olmaya, devlet ve izzete ve ilâhî yardıma işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir rekabet içinde yaşandığını özellikle iş konusunda yükselme hırsına yenik düşüldüğünü de bildirir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 518 ( beşyüzonsekiz )
Rüyada büyük kuru üzüm görmek Ozan HALICILAR tarafından 28.11.2016 – 15:09 tarihinde Burdur / Gölhisar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam Ebu Yusuf'a birisi öğrenmek istediği bazı konularda sorular sormuş. Ebu Yusuf, soruların bazılarına: "Bilmiyorum" cevabını vermesi üzerine sorduğu soruların bir kısmına cevap alamayan şahıs: "Bilmiyorsun madem devlet hazinesinden neden boşuna para alıyorsun?" diye fırça atmaya kalkınca, İmam Ebu Yusuf şöyle diyerek muhatabını susturmuş: "Ben devlet hazinesinden bildiklerim için para alıyorum. Bilmediklerim için para almış olsaydım devlet hazinesinde para kalmazdı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here