Ana sayfa B Rüyada büyük patlamalar görmek

Rüyada büyük patlamalar görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük patlamalar görmek

Rüyada büyük patlamalar görmek

# Rüyada büyük patlamalar görmek rüya sahibinin aşırı kuşkucu yaklaşımın kişiyi esir aldığının ifadesidir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal, eşya ve şerefli bir kadına da delâlet eder.
# Olumsuz olarak bir tehlikeyle karşılaşacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise ağır bir borç altına gireceğinize ve bu yüzden hapse düşeceğinize yorumlanır.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için devlet büyüklerinden gelecek helâl mala ve menfaata delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) Hısım ve akrabayı gözetmek , b) Herkese iyilik etmek , c) İnsanların muhabbetini kazanmak.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 16 ( onaltı )
Rüyada büyük patlamalar görmek Göksenin ATOK tarafından 13.03.2016 – 17:30 tarihinde Azerbaycan / Gence şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebu Ali Dekkak Hazretleri’nin vefatından sonra bir kimse onu rüyasında ağlar vaziyette görüp sorar:Ne oldu üstad? Yoksa dünyaya dönmek mi istiyorsun?O şöyle cevap verir:Evet, geri dönmek istiyorum. Ama orada gezip tozmak için değil. Şunun için istiyorum: İyice giyinip kuşandıktan sonra asam elimde kapı kapı dolaşayım. Asamla kapıları vurup diyeyim ki: “Etmeyin, eylemeyin, kimden mahrum kalmakta olduğunuzu bilmiyorsunuz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here