Ana sayfa B Rüyada büyük su görmek

Rüyada büyük su görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük su görmek

Rüyada büyük su görmek

# Rüyada büyük su görmek hayır ve menfaata, izzet ve devlete ermeye alâmettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de üzgünseniz sevineceğinize ve karamsarsanız bu sıfattan kurtulacağınıza yorumlanır.
# Olumsuz olarak alçak insanlar arasında mağdur kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise arkadaşlarınızla kavga edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda takvaya, din ve salâha, helâl mal ve rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ev sahibine ve halka hizmet eden bir kadına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 438 ( dörtyüzotuzsekiz )
Rüyada büyük su görmek Durul ÇINAR tarafından 23.03.2016 – 22:47 tarihinde Burdur / Tefenni şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6660 – Salih İbnu Süheyb, babası Süheyb İbnu Sinan'dan naklediyor: "Resûlullah aleyhissâlatu vesselâm buyurdular ki: "Üç şey vardır ki onlarda bereket vardır: "Belli bir vade ile olan satış, Mukâraza (denilen ortaklık çeşidi), satmak için değil, ev için buğday-arpa karışımı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here