Ana sayfa C Rüyada cadılar bayramı görmek

Rüyada cadılar bayramı görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada cadılar bayramı görmek

Rüyada cadılar bayramı görmek

# Rüyada cadılar bayramı görmek şeyle tabir olunur: a) Üzüntü ve keder , b) Günah , c) Dinde noksanlık , d) Sıkıntı , e) Hastalık… Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de sevdiği birine kavuşmağa yorumlanır.
# Olumsuz olarak liyakati az, müsrif bir kadın ile tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise günahınızla islediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için sağlığınızın yerinde olacağına veya maddî açıdan rahatlığa çıkacağınıza tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız anlamına şeklinde yorulur.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 311 ( üçyüzonbir )
Rüyada cadılar bayramı görmek Gökalp GÖVEN tarafından 19.09.2016 – 23:38 tarihinde Kütahya / Pazarlar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ekber Şah bir şölen düzenlemiş ve her dinden insanlar bu şölene çağrılmıştı. Yeni uydurulan "Din-i İlahi" mensuplarına gayet süslü çadırlar ayrılmış, çeşitli yiyecek ve içeceklerle ağırlanmışlardır. Müslümanlar için ise paçavraya dönmüş eski çadırlar ve kuru ekmek uygun görülmüştü. Bu uygulama güya İslam'ın eskidiğini göstermek içindi.Tören başlayınca, İmam-ı Rabbanî (k.s.) Hazretleri, müslümanların bulunduğu bölümü çizgi içine alıp, bir toprak parçasını Ekber Şah'ın bulunduğu tarafa doğru fırlattı. Birdendire çok şiddeti bir fırtına çıktı ve Ekber Şah'ın saray çadırlarında başlayan panik, birkaç kişinin ölümüne ve çok sayıda kişinin yaralanmasına sebep oldu.Aynı anda müslümanların bulunduğu çadırlara sükûnet hâkimdi. Bu durumu gören Ekber Şah'ın adamlarından çoğu tevbe ederek İmam-ı Rabbanî Hazretleri'ne mürit oldular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here