Ana sayfa Ç Rüyada çakmak söndürmek

Rüyada çakmak söndürmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çakmak söndürmek

Rüyada çakmak söndürmek

# Rüyada çakmak söndürmek güç ve siyaset elde edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin sizden rencide olacağına ve bu sıkıntıdan bir daha kurtulamayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak yakını ve dostu olan bir adamla kavga etmeye alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yakınlardan birinin yardımına koşmaya delâlettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; işiniz neticesinde bol miktarda gelir sağlayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için emilen kan miktarınca malınızın azalacağına ve üzüleceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 56 ( ellialtı )
Rüyada çakmak söndürmek Birtan EKERCAN tarafından 01.07.2016 – 02:11 tarihinde Rize / Hemşin şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bilge bir kimse, birisiyle kavga ederken Behlül onun yanından geçiyordu.Behlül şöyle dedi:-Arif sanılan şu adam, eğer Allah’ı gerçekten bilseydi, düşman ile uğraşmaya vakit bulamazdı.Rabbinin varlığından gaflette olmasaydı, bütün halkı yok sayacaktı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here