Ana sayfa Ç Rüyada çalgılı eğlence görmek

Rüyada çalgılı eğlence görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çalgılı eğlence görmek

Rüyada çalgılı eğlence görmek

# Rüyada çalgılı eğlence görmek zırhı veren kişinin size düşman kesileceğine ve düşmanınıza yardım edeceğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de öncü ve saygın bir kişinin dedikodusunu yapacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak boş ümide ve boş hayale delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise geçiminizin daralacağına ve kötüye gideceğine delâlet eder.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde istediğiniz malı elde edemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni ve iyi bir arkadaşlığa delalet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 620 ( altıyüzyirmi )
Rüyada çalgılı eğlence görmek Emir AZBAY tarafından 05.02.2016 – 13:42 tarihinde İzmir / Menderes şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3456 – Ebu Musa radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm aramızda ayağa kalkıp şu beş cümleyi söyledi:Allah Teâlâ Hazretleri uyumaz, zaten O'na uyku da yakışmaz. Kıstı (tartıyı, rızkı) indirir ve kaldırır. Geceleyin yapılan amel, gündüzleyin yapılandan önce; gündüzleyin yapılan amel de geceleyin yapılan amelden önce Allah'a yükseltilir. O'nun hicâbı nurdur. Eğer o perdeyi açacak olsa, vechinin sübuhâtı, basarının ihâta ettiği bütün mahlûkatını yakardı."Müslim, İmân 293 (179).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here