Ana sayfa Ç Rüyada çam fidanı dikmek

Rüyada çam fidanı dikmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çam fidanı dikmek

Rüyada çam fidanı dikmek

# Rüyada çam fidanı dikmek vech üzere de tabir olunur: a) Rızık , b) İlim , c) Zevce , d) Mülk , e) Evlat… Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal ve saygınlık elde edeceğinize, bahtınızın açık olacağına ve evlat sahibi olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hilekâr, sihirbaz, oynak, güvensiz bir kimseye de delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için kadınlar için ziynete erkekler için kuvvete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için isteklerinizin gerçekleşmesi yorumlanır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 707 ( yediyüzyedi )
Rüyada çam fidanı dikmek Süer ÇUHADAR tarafından 16.02.2016 – 02:12 tarihinde Giresun / Doğankent şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur.Yunus Emre

PAYLAŞ
Önceki makaleRüyada çakmak söndürmek
Sonraki makaleRüyada çanta satmak
Rüyalarınızın daha detaylı yorumlanabilmesi için yorum kısımına rüyanızı yazabilirsiniz. Gördüğünüz rüyalar hayırdır inşallah!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here