Ana sayfa C Rüyada cam fırlatmak

Rüyada cam fırlatmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada cam fırlatmak

Rüyada cam fırlatmak

# Rüyada cam fırlatmak bir yükümlülüğün altına girmek demektir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de gizli tuttuğunuz malın ortaya çıkacağına veya söz sahibi biri olacağınıza ve eğer söz sahibi biriyseniz mal bulacağınıza yorumlanır.
# Olumsuz olarak elinizdeki malın heder olacağına veya yapacağınız bir ticarette malınızı üç kat pahalı satacağınıza ve bu konuda kimseye acımayacağınıza tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise ve merhameti olmayan, tuttuğunu koparan düşman ile tâbir olunur.
# Ünlü düşünür Ebul-Berekât Bağdâdi tabirinde güçlükle elde edilen mala bazende cimri bir kimseye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iş hayatınızda verdiğiniz kararları ve planlarınızı tekrar kontrol etmenin ve en kısa sürede ciddi bir toplantı yapmanız gerektiğinin bir göstergesidir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 6 ( altı )
Rüyada cam fırlatmak Haşmet ÖZAR tarafından 25.05.2016 – 15:20 tarihinde Erzurum / Yakutiye şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hazreti Lokman oğluna buyurdu ki:"Oğlum, dünya derin bir deryâdır. Çok kimse burada boğulmuştur. Bu deryada boğulmaktan kurtulmak için senin gemin imân, dümenin takvâ, yelkenin Allah'a tevekkül olsun ki batmadan kurtulasın."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here