Ana sayfa Ç Rüyada çam kereste görmek

Rüyada çam kereste görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada çam kereste görmek

Rüyada çam kereste görmek

# Rüyada çam kereste görmek insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin günahtan tövbe edeceğine, ancak ölüm döşeğine düşecek kadar ağır bir hastalığa yakalanacağına işarettir.
# Olumsuz olarak kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için evliyseniz bir çocuğunuz olacağına, bekarsanız yeni bir haber işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve gözyaşına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 902 ( dokuzyüziki )
Rüyada çam kereste görmek Selman HORATA tarafından 11.04.2016 – 02:15 tarihinde Kastamonu / İhsangazi şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4363 – Müslim'in bir rivayeti şöyledir: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bir adam bir ineği sevk ederken üzerine bindi. İnek adama bakıp dile geldi ve: "Ben bunun için yaratılmadım, ben ziraat için yaratıldım" dedi. Halk, hayret ve korku ile:"Sübhanallah, konuşan bir inek ha!" dediler. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Ben onun konuşmasına inanıyorum. Ebu Bekr ve Ömer de inanıyorlar, radıyallahu anhüma" buyurdular."Müslim, Fezailu's-Sahabe 13, (2388).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here