Ana sayfa C Rüyada camide kamet okumak

Rüyada camide kamet okumak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada camide kamet okumak

Rüyada camide kamet okumak

# Rüyada camide kamet okumak nimete nail olmaya, farzları edaya, namazları vaktinde kılmaya ve dinde salâha delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zevce , b) Hizmetçi , c)Mal , d) İtibarın yüce olması.
# Olumsuz olarak işlerinizin bozulacağı ve sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza delâlettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibinin bekarsa anne ve babasının sözünü dinlemediği onların yaptığı uyarılara kulak asmadığı için göz göre göre yapacağı hataları ifade eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 329 ( üçyüzyirmidokuz )
Rüyada camide kamet okumak Hamit DERDEMEZ tarafından 28.10.2016 – 05:10 tarihinde Diyarbakır / Çınar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak yolcusuna samimiyet ile beraber çok gayret lazımdır.İbrahim Düsüki r.a.

PAYLAŞ
Önceki makaleRüyada büro açmak
Sonraki makaleRüyada çocuğunun kaza geçirmesi
Rüyalarınızın daha detaylı yorumlanabilmesi için yorum kısımına rüyanızı yazabilirsiniz. Gördüğünüz rüyalar hayırdır inşallah!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here