Ana sayfa Ç Rüyada çamur bahçe görmek

Rüyada çamur bahçe görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çamur bahçe görmek

Rüyada çamur bahçe görmek

# Rüyada çamur bahçe görmek bir ilahi vecibeyi yerine getireceğinize ve hayır işler yapacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kazandığınız malları düşmanlara yedireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak zengin ve çıkarcı kimseye delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dermansız bir hastalığa yakalanmışsanız bu hastalık neticesinde öleceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda zor ve sıkıntılı bir mücadeleden sonra bir arzunuzun gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hüküm sahibi biri tarafından izzet, makam ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 44 ( kırkdört )
Rüyada çamur bahçe görmek Recep SABRİ tarafından 08.01.2016 – 17:55 tarihinde Kütahya / Altıntaş şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“II. Murat, Hacı Bayram-ı Velî’nin müritlerinden vergiyi kaldırınca herkes ona mürit olmuş. Vergiden kaçan, onun kapısında almış soluğu. Hal böyle olunca II. Murat haber göndererek müritleri kimdir, kimlerdir bilmek istemiş. Hacı Bayram Velî yüksekçe bir yere büyük bir çadır kurdurmuş ve müridi olduğunu iddia edenleri oraya toplamış. Bana bağlılar gelsin bu çadıra girsin, onları kurban edeceğim, diye nidada bulunmuş. Herkes şaşırmış tabii… İnsanın kurban edildiği nerede görülmüş? Çadıra gire gire bir kadın ve bir erkek girmiş, başkada giren olmamış. Onlar çadıra girince orada bekletilen koç kesilerek kanı akıtılmış. Böylece çadırın altından sızan kanı gören ahali korkuyla çil yavrusu gibi kaçışmış. Hacı Bayram Velî, II. Murat’a; “Bundan sonra biline ki, bizim bir buçuk müridimiz vardır.”diye haber göndermiş. Gerçek bağlılarının kimler olduğunu böylece haber vermiş.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here