Ana sayfa Ç Rüyada çamur ve su görmek

Rüyada çamur ve su görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çamur ve su görmek

Rüyada çamur ve su görmek

# Rüyada çamur ve su görmek yükün miktarı ve değeri kadar dostunuza bir hayrınız ulaşacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder.
# Olumsuz olarak üzüntü, meşakkat, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına yorumlanır.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; işinizin ve durumunuzun iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle husumet edeceğinize veya bir ihtiyacınızı gidereceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 246 ( ikiyüzkırkaltı )
Rüyada çamur ve su görmek Ünal BÜYÜKGÜNGÖR tarafından 29.11.2016 – 02:40 tarihinde Çanakkale / Bayramiç şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şeytan işlerini gördürebilmek için genelde işsizleri seçer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here