Ana sayfa C Rüyada canavarın ısırması

Rüyada canavarın ısırması

3
0
PAYLAŞ

Rüyada canavarın ısırması

Rüyada canavarın ısırması

# Rüyada canavarın ısırması Allahı tespih eden bir melek vardır ve sürekli şöyle der: “Erkekleri sakalları, kadınları ise zülüfleriyle süsleyen Allah her türlü noksanlıktan münezzehtir işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de küfür bölgesinde yaşayan bir grup şehirlinin Müslümanlara çirkin sözler söyleyeceğine işarettir.
# Olumsuz olarak iş hayatında haksiz kazanç elde etmeğe ve haram mal edinmeğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise pis şeyleriyle mağrur olmaya işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için bir grup insanın size zarar vermek için bir araya geldiklerine, ancak hedeflerine ulaşamayacaklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mütedeyyin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 26 ( yirmialtı )
Rüyada canavarın ısırması Dila SAVCA tarafından 15.07.2016 – 05:07 tarihinde Tekirdağ / Tekirdağ şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1015 – Ebu'd-Derdâ radıyallahu anh'nın anlattığına göre, cihâda giderken, yola çıkıp, halkın geçeceği yere durarak, herkese duyuracak şekilde şöyle bağırırmış: "Ey insanlar: Kimin üzerinde bir borç olduğu halde, cihada katılır ve bilirse ki, öldüğü takdirde bu borç ödenmeyecektir, hemen geri dönsün, sakın peşime takılmasın. Zîra, o, bu haliyle cihâdın karşılığını alamaz."Rezîn'in ilavesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here