Ana sayfa C Rüyada canlı akvaryum balığı görmek

Rüyada canlı akvaryum balığı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada canlı akvaryum balığı görmek

Rüyada canlı akvaryum balığı görmek

# Rüyada canlı akvaryum balığı görmek hizmetçinizin göçebelerden olduğuna işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de büyük planlar yapacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak hastalanacağınıza veya ecelinizin yaklaştığına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, meşakkat, keder ve sıkıntıya delâlet eder.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; bölge halkına söz sahibi biri tarafından hayır ve menfaat ulaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızın güvende olduğuna ve bu yolda belaların uzaklaştırıldığına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 637 ( altıyüzotuzyedi )
Rüyada canlı akvaryum balığı görmek Onat ELBAŞI tarafından 04.02.2016 – 06:49 tarihinde Kütahya / Çavdarhisar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Konya’da yetişen evliyalardan Cemal Ali Dede Hazretlerine biri sordu.Hocam, dedi. Haksız yere bizi üzenler oluyor.Ne yapalım?Buyurdu ki; eden, kendine eder kardeşim.“Yanına kâr kalmaz.”Adam sordu; yani cezasını görür mü?Elbette. Yanına kâr kalmaz, ya kendinden çıkar, ya çocuğundan.Ama hocam, o kimseler saltanat sürüyorlar.Buyurdu ki; bugün öyle ama yarın ne olacağı belli olmaz. Allah’ü Teâlâ zalimlere mühlet verir ama ihmal etmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here