Ana sayfa C Rüyada canlı koç görmek

Rüyada canlı koç görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada canlı koç görmek

Rüyada canlı koç görmek

# Rüyada canlı koç görmek Allahın inayetiyle temiz, bereketli ve güzel bir çocuk sahibi olacağınıza ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza ve başka bir işe yöneleceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak kötü bir kadın tarafından eziyet göreceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için söz sahibi birinin, işlerinde size ihtiyaç duyacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) Allah Teala , ona ilim ve hikmet verir , b) Şifa bulur , c) Üzüntü ve kederden kurtulur , d) Mal ve geniş rızıkla nimetlenir…
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 156 ( yüzellialtı )
Rüyada canlı koç görmek Gülbüke ATAN tarafından 07.01.2016 – 16:37 tarihinde Yozgat / Çayıralan şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Hasbünallahi ve ni'mel vekil” diyerek her işinde Rabbini vekil tut.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here