Ana sayfa Ç Rüyada çanta kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çanta kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek

# Rüyada çanta kaybetmek eğer sağlığınıza dikkat ederseniz bir daha ciddi bir hastalık geçilmeyeceksiniz demektir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de salih ve güzel amele, gece namazına ve sünnet-i seniyyeye tabi olmaya delâlet eder.
# Olumsuz olarak üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için bazende alınacak yardıma duyulacak övgü dolu sözlere yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iman ve hidayet nuruna ermeye, tövbeye, ilme ve kurân-ı kerim okumaya delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 186 ( yüzseksenaltı )
Rüyada çanta kaybetmek Aydan MAĞDEN tarafından 03.09.2016 – 20:58 tarihinde Balıkesir / Sındırgı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

994 – Râşid İbnu Sa'd, ashaba mensup birinden naklen anlatıyor: "Bir zât Resûlullah'a gelip: "Ey Allah'ın Resûlü, niye şehid dışında kalan mü'minler kabirde imtihan edilirler?" diye sordu. Resûlullah şu cevabı verdi: "Şehidin ölüm anında tepesinin üstünde kılıç parıltısını hissetmesi imtihan olarak ona kâfidir."Nesâî, Cenâiz 112.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here