Ana sayfa Ç Rüyada çanta parçalamak

Rüyada çanta parçalamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çanta parçalamak

Rüyada çanta parçalamak

# Rüyada çanta parçalamak bir işi yüzünden biriyle tartışacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine delalet eder.
# Olumsuz olarak üzüntülere ve terk edilmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise sermayenin elden gideceğine delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; Hicazlı birinden size hayır ve menfaat ulaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allahın sizi dünyada muvaffak kılacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 457 ( dörtyüzelliyedi )
Rüyada çanta parçalamak Ertunga TOKATLIOĞLU tarafından 17.10.2016 – 01:14 tarihinde Diyarbakır / Hani şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ gibi habîbi olan, başkasına nasıl güvenir.Allah-ü Teâlâ gibi dostu olan başkasından nasıl korkar.Allah-ü Teâlâ gibi sahibi, ahbabı olan, başkasıyla nasıl meşgul olur!Allah-ü Teâlâ gibi güzeli olan, başkasına nasıl gönül verir.Nitekim Allah-ü Teâlâ mealen;"Beni sevdiğini söyleyip de kalbinde benden başkası olan, iddiasında yalancıdır." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here