Ana sayfa Ç Rüyada çanta satmak

Rüyada çanta satmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada çanta satmak

Rüyada çanta satmak

# Rüyada çanta satmak ilim ve sanattan hissedar olmaya şeklinde yorulur. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de birinden azar işiteceğinize ve basit bir iş yapmaktan aciz olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak alçak insanlar arasında mağdur kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise zoru başarmak için mücadele vermeniz gerekecek anlamına gelir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde dostunuzdan ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biri hakkında kötü düşüncelere sahip olduğunuza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 195 ( yüzdoksanbeş )
Rüyada çanta satmak Öncel ŞENDİLLER tarafından 26.01.2016 – 11:49 tarihinde Düzce / Kaynaşlı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4644 – Hz. Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Üç kişi vardır, Allah onları sever, üç kişi de vardır, Allah onlara buğzeder.Allah'ın sevdiği üç kişiye gelince: "Bir adam bir cemaate gelir, onlardan Allah adına bir şeyler ister, kendisiyle onlar arasında mevcut bir karâbet sebebiyle istemez. Onun başvurduğu kimseler, istediğini vermezler. İçlerinden biri cemaatin arkasına kayıp, isteyen kimseye gizlice ihsanda bulunur. Öyle gizli verir ki onun verdiğini sadece Allah'la ihsanda bulunduğu adam bilir.İkinci adam ise: Bir cemaat yoldadır. Gece boyu da yürürler. Derken yorulurlar ve uyku her şeyden kıymetli bir hal alır. Konaklarlar, başlarını koyup yatarlar. Bir adam kalkıp bana karşı tevazu ve tazarruda bulunur, ayetlerimi okur.Üçüncü adama gelince: Seriyyeye katılmıştır. Seriyye düşmanla karşılaşır, hezimete uğrarlar. Ancak o ilerler, öldürülünceye veya başarıncaya kadar savaşmaya devam eder.Allah'ın buğzettiği üç kişiye gelince: Bunlar zâni ihtiyar, kibirli fakir, zâlim zengindir."Tirmizi, Cennet 25, (2571); Nesai, Zekat 75, (5, 84).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here