Ana sayfa C Rüyada cenaze evinde kuran okumak

Rüyada cenaze evinde kuran okumak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada cenaze evinde kuran okumak

Rüyada cenaze evinde kuran okumak

# Rüyada cenaze evinde kuran okumak beş vech ile tâbir edilir. a) İzzet , b) Şeref , c) Devlet , d) Yücelik , e) Zafer , Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de Allaha ibadet ve itaat edeceğinize, ancak dine sadık biri olmadığınıza işarettir.
# Olumsuz olarak kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışın delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı işaret eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya çıkacağınız bir yolculuktan bol miktarda kazanç sağlayacağınıza ve rızkınızın artacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğunuzun hırsız olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 160 ( yüzaltmış )
Rüyada cenaze evinde kuran okumak Gülce KÜÇÜKKASE tarafından 20.01.2016 – 02:37 tarihinde Kastamonu / Küre şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kul, uğradığı bir musibetten dolayı Allah’tan başkasına şikâyette bulunursa, Yüce Allah tevbesini kabul edinceye kadar ibadetlerinin tadını duyamaz.Ka’bu’l – Ahbâr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here