Ana sayfa C Rüyada ceset taşımak

Rüyada ceset taşımak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ceset taşımak

Rüyada ceset taşımak

# Rüyada ceset taşımak arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de halk arasında iyi bir isimle anılmaya işarettir.
# Olumsuz olarak korku ve şiddete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza tâbir olunur.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için malınızın azalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için istediklerine kavuşmaya yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 725 ( yediyüzyirmibeş )
Rüyada ceset taşımak Elçin SEVER tarafından 25.02.2016 – 11:55 tarihinde Zonguldak / Kilimli şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3615 – Sefine radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı bir sa' miktarındaki su cenâbetten yıkar, bir müdd su da abdestine yeterdi."Müslim, Hayz 52, (326); Tirmizi, Tahâret 42, (56).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here