Ana sayfa C Rüyada cevizli lokum almak

Rüyada cevizli lokum almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada cevizli lokum almak

Rüyada cevizli lokum almak

# Rüyada cevizli lokum almak gereksiz harcamalar yapacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir gelir elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise iftira ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda ecelinizin yaklaştığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddiyat konusunda endişe içinde olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 175 ( yüzyetmişbeş )
Rüyada cevizli lokum almak Melik PORTAKAL tarafından 11.09.2016 – 12:40 tarihinde Kastamonu / Şenpazar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6772 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim bir mü'mini öldürmeye yarım kelime kadar yardım etse, iki gözün arasına "Allah'ın rahmetinden ümidsizdir" yazılı olduğu halde Allah Teâlâ Hazretlerinin huzuruna çıkacaktır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here