Ana sayfa D Rüyada dayıyı üzgün görmek

Rüyada dayıyı üzgün görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada dayıyı üzgün görmek

Rüyada dayıyı üzgün görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dayıyı üzgün görmek  saygın biriyle dost olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüklük, izzet ve makama işarettir.
# Olumsuz olarak  ailenizin nafakasını kısacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde helal mala ve geniş rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  birinin size olan ilgisinden emin olacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 630 ( altıyüzotuz )
Rüyada dayıyı üzgün görmek Elif KIRGIZ tarafından 27.11.2016 – 11:41 tarihinde Bursa / Kestel şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Namazda ruhun, kalbin ve aklın büyük bir rahatı vardır. Hem cisme de o kadar ağır bir iş değildir.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here