Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada denizde eşiyle yüzmek

Rüyada denizde eşiyle yüzmek

1
0
PAYLAŞ

Günaydın. Dün gece karmakarışık bi rüya gördüm. Nasıl anlatsam bilemedim. Rüyada denizde eşiyle yüzmek ne anlama gelir? Merak ediyorum.

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Gördüğünüz rüya iyiye işarettir.

#  Bazı tabircilere göre rüyada denizde eşiyle yüzmek güzel sözler işiteceğinize şansınızın iyi gideceğine saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye bol kısmete ve bol rızka, temiz yürekliliğe rivayet edilir.

# Cabirü’l-Mağribi’nin yorumunda rüyada denizde eşiyle yüzmek şansınızın iyi gideceğine korktuğu şeyden emin olmaya ve kurtuluşa feraha, sevince nail olmaya yorumlanır.

#  Bazende rüyada denizde eşiyle yüzmek tehdit edici sorunlarla karşılaşacağınıza ve bunların üstesinden geleceğinize bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağına sevince ve sürura ifade edilir.

#  Bazılarına göre de rüyada denizde eşiyle yüzmek birinin başına gelecek kazadan dolayı muhtemelen sizin de zarar görebileceğinize düşmanın size üstün geleceğine hastalanacağınıza, ölüm döşeğinde olacağınıza, ama daha sonra sağlığınıza kavuşacağınıza çok yalan konuşacağınıza işlerde ani kararlar vermeğe yorumlanır.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Hadis-i Şerif
İlim öğrenmeye çalışan, evine dönünceye kadar, Allah yolundadır. Hadis-i Şerif (Ebu Nuaym).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here