Ana sayfa D Rüyada denizde leylek görmek

Rüyada denizde leylek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada denizde leylek görmek

Rüyada denizde leylek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada denizde leylek görmek  dinde fesat çıkarmak için yapılan yolculuğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  çok çalışma neticesinde servet sahibi olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak maişet yüzünden darlık çekmeye tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise zayıf düşmana delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya  sizi bekleyen tehlikelerden farkında olmadan kurtulacağınıza veya kurtulduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hem mal hem miras bulacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 623 ( altıyüzyirmiüç )
Rüyada denizde leylek görmek Değer PAK tarafından 15.01.2016 – 14:24 tarihinde Konya / Meram şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1747 – Hz. Übeyy İbnu Ka'b radıyallâhu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm birisine dua edeceği vakit önce kendisine dua ederek başlardı."Tirmizî, Daavât, 10, (3382).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here