Ana sayfa D Rüyada depremden kurtulmak görmek

Rüyada depremden kurtulmak görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada depremden kurtulmak görmek

Rüyada depremden kurtulmak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada depremden kurtulmak görmek  iyilik göreceğinize ve bahtınızın açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara alay konusu olacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak yalan ve iftiraya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise maceraya olan düşkünlüğünüzden sürekli tehlikeye atılıyorsunuz demektir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ;  hacca müşerref olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  dininizin yarısının heder olacağına veya büyük bir günah işleyeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 321 ( üçyüzyirmibir )
Rüyada depremden kurtulmak görmek Suzan MEZARCI tarafından 07.08.2016 – 02:48 tarihinde Diyarbakır / Yenişehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4355 – Urve rahimehullah anlatıyor: "Abdullah İbnu Ömer'e müşriklerin Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a yaptıkları kötülüklerin en fenası hangisi idi?" diye sordum. Şunu anlattı:"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaz kılarken Ukbe İbnu Ebi Mu'ayt'ın kendisine gelerek ridasını boynuna geçirip şiddetli şekilde boğduğunu gördüm. O sırada Ebu Bekr radıyallahu anh gelerek onu itti ve:"Sen, Rabbim Allah'dır dediği için mi bir adamı öldürmek istiyorsun? O size Rabbinizden açık hükümler getirdi!" dedi."Buhari, Fezailu'l-Ashab 5, Menakibu'l-ensar 29, Tefsir, Mü'min 1.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here