Ana sayfa D Rüyada deve ve at görmek

Rüyada deve ve at görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada deve ve at görmek

Rüyada deve ve at görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada deve ve at görmek ticaret ve kazanca, günah ve hatalardan kaçınmaya, güzel, zengin ve ahlâkı düzgün bir kadına delâlet eder. Bazı kere de, feyz ü berekete, refah ve servete delâlet eder… Bazı rüya yorumcularına göre de  cömertliğinizle ün salacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak akrabalarınıza zulmedeceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde  sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hastalanacağınıza, ölüm tehlikesi içinde olacağınıza ama sonunda bu durumdan kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 62 ( altmışiki )
Rüyada deve ve at görmek Dila OÇAR tarafından 15.01.2016 – 10:59 tarihinde Zonguldak / Kilimli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müslüman, elinden ve dilinden insanların zarar görmediği kimsedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here