Ana sayfa D Rüyada dikiş atölyesi

Rüyada dikiş atölyesi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada dikiş atölyesi

Rüyada dikiş atölyesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dikiş atölyesi  değirmen sahibinin zarar göreceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  insanlar arasında zelil olma tehlikesiyle karşılaşabileceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza veya ailenizden birinin vefat edeceğine şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise  akrabalarınızın gücünün azalacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için  evleneceğinize ve zengin olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  erkekler için hastalığa, kadınlar için evliliğe veya evliyseler kocalarının hastalanacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 636 ( altıyüzotuzaltı )
Rüyada dikiş atölyesi Ahsen ÇELIK tarafından 16.07.2016 – 20:26 tarihinde Hollanda / Eindhoven şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Güzel ahlakın ve dürüstlüğün yitirildiği, ticarette ve sosyal hayatta hak ve hukukun zedelendiği, korku ve güvensizliğin arttığı zamanlarda toplumda önce manevi sonra maddi bereket kalkar, gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here